Księga gości

Wiktoria18:27, 23 styczeń, 2012

Szczęśliwy Gucio i wdzięczna właścicielka. Pani Bożenko,ogromnie dziękuję za cudowną, fachową opiekę nad moim kotkiem ;) za serduszko i cierpliwość (mój kotek był bardzo malutki i wymagał dodatkowej opieki i nauki ) - muszę koniecznie dodać, że kotka odebrałam w świetnej formie psychicznej i fizycznej :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko - mogę śmiało powiedzieć, że od teraz będziemy stałymi bywalcami hotelu!!! Pozdrawiamy i do zobaczenia - Wiktoria

Magda&Gio21:01, 3 marzec, 2012

To jedyne miejsce, w którym nasz Labrador Tommy czuje się jak w domu, jest szczęśliwy i nawet nie ma czasu, żeby za nami zatesknić:)
Polecamy wszystkim to cudowne miejsce, w którym możemy zostawić ze spokojnym sercem naszego ukochanego psa.
Pani Bożena - wspaniala, ciepła kobieta- poświęca swoim czworonogim gościom cały swój czas i energię. Mogę stwierdzić z ogromną przyjemnością, że w końcu znaleźliśmy idealne miejsce dla Tommiego. I nie stanowi dla nas problemu nawet to, że mieszkamy ponad 100 km stąd - zawsze będziemy tu wracać.
Dziękujemy jeszcze raz za wszystko.
Magda & Gio

Karina i Mariusz16:57, 11 marzec, 2012

Pozdrawiamy zakochaną do szaleństwa w swoich podopiecznych Panią Bożenę.
Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Hotelu Pod Lipami, gdzie nasza labradorka Malta spędza czas wtrakcie naszych wyjazdów. Dziękujemy za ciepło, troskę i wspaniałą opiekę nad naszą ukochaną sunią. Polecamy to urocze miejsce wszystkim niezdecydowanym właścicielom czworonogów. Na pewno się nie zawiedziecie.
Dziękujemy za wszystko
Karina i Mariusz

Karolina i Marcin14:01, 24 maj, 2012

Nasza kotka Lila z pewnością jeszcze nie raz odwiedzi Hotel Pod Lipami.
Można spokojnie powierzyć swoje czworonogi(nawet tak wrażliwe jak nasza Lila, czy tak szalone jak labrador rodziców- Byron) pod opiekę Pani Bożeny. Serdecznie dziekujemy za opiekę nad naszą kocicą.
Pozdrawiamy
Karolina i Marcin

Urszula i Krzysztof15:46, 2 sierpień, 2012

Nasz starszy już wiekiem York Riko wrócił z wczasów u Pani Bożenki bardzo zadowolony i w świetnej formie.
Obawialiśmy się zostawić naszego psa w obcym miejscu gdyż nigdy nie przebywał bez nas poza domem. Nasze obawy na szczęście okazały się niepotrzebne. Riko wrócił szczęśliwy, i na pewno jeszcze skorzysta z gościny w Hotelu Pod Lipami.
Z czystym sumieniem polecamy ten Hotel wszystkim posiadaczom czworonogów.
Dziękujemy za wspaniałą opieke i pozdrawiamy.
Urszula i Krzysztof

Magda09:48, 7 sierpień, 2012

Polecam wszystkim, którzy szukają miejsca dla swojego zwierzaka podczas wyjazdu. U Pani Bożeny można pozostawić go bez żadnych obaw.Czysto ,bezpiecznie. Byliśmy dwa razy i wrócimy napewno.
pozdrawiam Magda właścicielka Kory i Dychy.

Ewa19:27, 14 sierpień, 2012

Pozdrawiam Panią Bożenę :). Baster pierwszy raz przebywał przez dłuższy czas poza domem i bez nas. Wrócił szczęśliwy, w świetniej formie. W Hotelu pod Lipami można bez obaw zostawić swoich ulubieńców.
Pani Bożena każdemu zwierzęciu okazuje serce, miłość, zainteresowanie. Polecam, my na pewno tam wrócimy.
Ewa- właścicielka Bastera

Diana i Jacek09:51, 21 październik, 2012

Serdeczniue pozdrawiamy Panią Bożenę! Nie znając "Hotelu pod Lipami" zostawiliśmy tam naszego młodego rocznego pieska. Byliśmy pełni obaw bo taki młody zwierz wpada w panikę w obcym miejscu. Następnego dnia otrzymaliśmy MMS od Pani Bożeny w którym nasza 30 kg pociecha "całuje" się z kotkiem :) To chyba mówi samo za siebie. Polecamy, polecamy, polecamy!

Pozdrawiamy
Diana, Jacek & piesio Tito

Paulina i Mariusz09:56, 17 styczeń, 2013

Serdecznie dziekujemy za opieke nad naszym pieskiem Bazylem w czasie Swiat Bozego Narodzenia. Piesek byl szczesliwy i zadbany gdy go odbieralismy. Widac ze czul sie jak w domu pomimo tego ze pierwszy raz zostawilismy go w hotelu. Miejsce godne polecenia.

Pozdrawiamy,
Paulina, Mariusz i Bazyl

Katarzyna21:20, 12 czerwiec, 2013

Bożenko, dziękujemy Ci z mężem za opiekę nad Frajdą. Widać, że sunia bardzo Cię polubiła. Cudownie się nią zajmowałaś, jesteśmy Ci za to wdzięczni. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim twój hotel dla zwierząt.

Pozdrawiamy- Katarzyna, Krzysztof oraz Frajda

Paulina20:52, 7 styczeń, 2014

Dziękuje ślicznie za opiekę nad moją rozbrykaną suczką w sylwestra i nowy rok!!!:):)
Świetne miejsce dla Waszych pupili, na pewno będą tam radosne i bezpieczne:)

Można powiedzieć, że jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest ciepłym i bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie...
Pozdrawiam serdecznie Panią Bożenkę i GORĄCO POLECAM JEJ HOTEL:):)
Paulina z Luną:*

Andi12:02, 6 czerwiec, 2014

Serwis warty obejrzenia byle by nie brakło zapału.Pozdrawiam.!!!

Andi09:18, 9 czerwiec, 2014

Serwis warty obejrzenia byle by nie brakło zapału.Pozdrawiam.!!!

DOROTA08:14, 28 lipiec, 2014

PIERWSZY RAZ ZDARZYŁO MI SIĘ ,ŻE ZOSTAWIŁAM MOJĄ SUNIĘ LUNĘ W HOTELU "POD LIPAMI"PEŁANA OBAW ,ŻE SUNIA PEWNIE BĘDZIE TĘSKNIĆ ITP.POJECHAŁAM NA WAKACJE.GDY WRÓCIŁAM I POJECHAŁAM ODEBRAĆ LUNĘ PIESIO BIEGAŁ PO POSESJI PANI BOŻENKI SZCZĘŚLIWY DO TEGO STOPNIA,ŻE MNIE NAWET NIE POZNAŁA....CHODZIŁA ZA PANIĄ BOŻENKĄ KROK W KROK I PILNOWAŁA PODWÓRKA.JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA ZA OPIEKĘ NAD LUNĄ I SZCZERZE POLECAM TAK WSPANIAŁA OPIEKĘ W HOTELU" POD LIPAMI"PANI BOŻENKO POZDRAWIAMY I JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY.DOROTA I PRZEMEK.

e-pazur15:42, 11 sierpień, 2014

Jakbym miał zwierzaka to na pewno na wyjazd bym go do takiego hotelu oddał :)

renata18:49, 11 wrzesień, 2014

Profesjonalna opieka i szczęśliwe Tola i Alis :) Dziękuje za fachową opiekę i troske nad moimi pupilami. Z czystym sumieniem mogę powiedziec, że lepszego miejsca dla piesków nie ma. Czas im poświecony i troska o Tole i Alis sprawiły, że maluchy wróciły do domu całe, zdrowe i szczęśliwe !!! Dziękuje również za indywidualne podejscie do każdego pieska :)
POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY
RENIA

Helena08:07, 19 wrzesień, 2015

Przepraszam Pani Bożenko, że tak późno piszę. Dziękuję bardzo za opiekę nad Jaśminą i Jaśkiem. Ja też pierwszy raz zostawiałam moje kudłacze w hotelu i byłam pełna obaw, ale te obawy zostały rozwiane jak pojechałam je odebrać, były zadbane i szczęśliwe. Po pierwszym pobycie u Pani Bożenki już bez żadnych obaw i bólu serca zostały pod Jej opieką drugi raz. Polecam "Hotel pod lipami". Warunki dla piesków i kotów są bardzo dobre, kojce czyste, podwórko z trawą do zabawy, Pani Bożenka kocha zwierzęta i one też czują w Niej przyjazną duszę. Pozdrawiam i dziękuję Helena

Grzegorz19:38, 5 listopad, 2015

Nasz Fado był już trzykrotnie u Pani Bożenki ( szykuje się kolejny pobyt). To haszczak, więc ma różne "pomysły" z którymi radzić musiała sobie właścicielka hotelu "Pod Lipami". Dziękujemy za profesjonalną opiekę a przede wszystkim za namówienie nas na zmianę sposobu żywienia naszego pupila co wyszło mu naprawdę na dobre. Fado czuje się "Pod Lipami" jak w domu, ciesząc się na widok właścicielki - reaguje na komendy !!! - co rzadko zdarza mu się w domu.
Dziękujemy i pozdrawiamy - do zobaczenia...
Małgorzata i Grzegorz

Magda18:34, 11 luty, 2016

Po nieprzyjemnych doświadczeniach z innym hotelem pełni obaw zawieźliśmy pierwszy raz naszego Oskara do P. Bożenki.Okazało się, że niepotrzebnie się martwiliśmy, psa odebraliśmy w doskonałej kondycji,radosnego i "wybieganego". Na pewno nie raz jeszcze skorzystamy, bardzo dziękujemy za opiekę,
Pozdrawiamy,
Magda

Helena15:05, 15 luty, 2016

Jaśmina i Jasiek trzeci raz gościły u Pani Bożenki. W hotelu mają dobry apetyt, żadnych niespodzianek z żołądkami, są wesołe, mają dużo ruchu na podwórku. W domu dość długo przebywają same, ponieważ pracujemy. Mam do Pani Bożenki pełne zaufanie i dlatego moje pieski, jeżeli będzie taka potrzeba będą tam oddawane pod opiekę. Dziękuję i życzę zdrowia oraz wytrwałości w tym, co Pani robi dla naszych pupili. Helena

Edyta i Piotr12:31, 17 lipiec, 2016

Właśnie odebraliśmy Fionę z Hotelu pod Lipami. Po raz pierwszy zmuszeni byliśmy skorzystać z pomocy w opiece nad naszym pieskiem. Fiona jest raczej zaczepna i niezbyt lubi inne zwierzęta. Baliśmy się, że nie dogada się z innymi pieskami, ale okazało się, że niepotrzebnie.
Wesoła ,czysta, swobodnie biegała po posesji z innymi pieskami. Miała tam więcej wolności niż w domu – duże podwórko, profesjonalnie zabezpieczone ogrodzenie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za fachową opiekę. Wiemy, że w razie potrzeby z pełnym zaufaniem możemy powierzyć naszego pupila Pani Bożence.
Chętnie jeszcze skorzystamy z hotelu. Pozdrawiamy i polecamy wszystkim pieskom

Małgosia19:52, 8 sierpień, 2016

kiedy oddawałam moją 10 letnią labradorkę z łzami w oczach wyjerzdzałam bo było to nasze pierwsze tak długie rozstanie ale przekonałam się ze moją pupile oddałam w dobre ręce ponieważ po 2 tygodniach moja tekla chodziła bardziej za panią Bożenką niż za mną nie chętnie opuszczała hotel podlipami polecam z całego serca
Jak już to pupila na czas wyjazdu oddam w ręce pani Bożenki

Agnieszka05:46, 14 sierpień, 2016

Dziekuje Ci Bozenko za opieke nad moim Moitem . Piesek byl dopilnowany najedzony i mogl liczyc na towarzystwo innych pieskow. Majac wiedze jak jest moglam spokojnie wypoczywac na urlopie. Polecam wszyskim Pania Bozenke i jej eldorado .

Magda19:05, 14 sierpień, 2016

Magda
Dziękuję Ci Bożenko za opiekę nad moim Pandą.Mój husky Panda po każdym pobycie w twoim hotelu wraca szczęśliwy i zadbany do swojego domu , a ja mogę dzięki Tobie jechać z rodziną na wakacje.Od trzech lat już mogę liczyć na Hotel Pod Lipami i polecam wszystkim właścicielom swoich pupili.Warto skorzystać.Pozdrawiam Magda z Siedlec.

Paulina i Tomasz21:13, 3 wrzesień, 2016

Serdecznie dziękujemy za opiekę nad naszą Lilą:)
Gdy wróciliśmy z wakacji piesek był zadbany i zadowolony :)
Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiamy Panią właścicielkę!
Do zobaczenia :)

Irena13:12, 14 marzec, 2017

Witajcie, bardzo fajna strona, polecam przejrzeć. Zobacz również mój sklep śmieszne i motywujące gadżety, ubrania www.motywujacegadzety.pl Pozdrawiam!

Motywujące Ciuchy13:12, 14 marzec, 2017

Witajcie, bardzo fajna strona, polecam przejrzeć. Zobacz również mój sklep śmieszne i motywujące gadżety, ubrania www.motywujacegadzety.pl Pozdrawiam!

Paweł Łaszowski15:20, 31 lipiec, 2017

Zdecydowanie w Polsce powinno być więcej takich miejsc, w których można zostawić zwierzaki pod dobrą opieką, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Może wtedy liczba wyrzuconych zwierząt zmniejszyłaby się.

Paweł17:08, 20 listopad, 2017

Mój Lucky czuje jak go wiozę do Pani Boźenki i nie moze sie nacieszyc. Dziekujemy za prafeshonalną opieke i pełną dyspozycyjnosc. Nikt nie wklada tyle serca w opieke nad zwierzetami. Dziekujemy i bedziemy zawsze wracac

Mariusz19:12, 3 grudzień, 2017

Nasza Malta była już kilkanaście razy gościem u Pani Bożenki, a najdłuższy pobyt trwał 3 tygodnie. Malta gubi nogi jak widzi Panią Bożenkę i jej samochód, a my wtedy stajemy się nieważni. Wystarczy otworzyć drzwi samochodu i Malta jedzie do Hotelu. I tak jest co wyjazd. Zwierzęta to jej najwięksi przyjaciele o których troszczy się i dba każdego dnia. Ma świetną rękę do opieki nad zwierzętami. Byliśmy wielokrotnie u Pani Bożenki gośćmi na kawie. Ładna, ogrodzona posesja, pieski mieszkają w czystych boksach i biegają po ogrodzie. Hotel Pani Bożenki możemy polecić z czystym sumieniem.

Ewa19:50, 19 grudzień, 2017

Pani Bożenko! Przed kolkoma laty- chyba w czasie, kiedy zaczynała Pani prowadzić "Hotel Pod Lipami"opiekowała się Pani przez 2 tygodnie naszym kotem Florianem / czarnym dachowcem/. O wielkiej życzliwości i jakości opieki nasz naszym koteczkiem świadczy fakt, że w czasie kiedy przyjechaliśmy po zwierzątko po powrocie z 2- tygodniowego urlopu - Florian łasił się do Pani . W ogóle nie zważał na obecność jego właścicieli. Było mu u Pani bardzo dobrze. Był to jego pierwszy pobyt poza domem. A teraz - będziemy prosili w czasie wakacji o opiekę nad naszą młodą koteczką ./ Florian odszedł w wieku 17-tu lat/.
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy zdrowych. pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Ńarodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Ewa.

Bożena11:49, 27 grudzień, 2017

Witam pani Ewo!
Pamietam Floriana ,pamiętam panią.Bardzo mi miło za tak cieple słowa skierowane do mnie.Dla mnie mają ogromne znaczenie.Bardzo dziękuję , pozdrawiam i czekam na nowego gościa w wakację.

Anna15:04, 17 lipiec, 2018

Bardzo dobry hotel dla zwierząt. Opiekunowie kompetentni z doswiadczeniem. Hotel Pani Bożenki jest uroczy i bardzo czyściutki. Psy mają gdzie się wybiegać i pobawić z innymi. Jestem bardzo zadowolona z opieki i następnym razem na pewno oddam pieska pod opiekę.

Aneta16:16, 25 lipiec, 2018

Pani Bożenka to cudowna,ciepła osoba z ogromnym sercem dla zwierzaków.Mój królik i świnka wróciły z hoteliku jak po pobycie w luksusowym spa.Jeśli komuś powierzyć swoich podopiecznych to tylko pani Bożence.Polecam,piękny klimatyczny hotelik.

Monika23:11, 28 lipiec, 2018

Nasz Roki to pies o trudnym charakterze. Ma swoje humorki ale dla Pani Bożenki to nie problem. Ma serce do zwierząt potrafi fantastycznie zaopiekować się pupilkiem. Miejsce też jest super. Roki miał się gdzie wybiegać a potem odpocząć w cieniu drzew. 100% polecam to miejsce. My napewno jeszcze nie raz skorzystamy z opieki Pani Bożenki. Pozdrawiamy i dziękujemy.

EWA13:12, 31 lipiec, 2018

Nasz pies Wigo bywał wielokrotnie na wakacjach u pani Bożenki.Przyjmowała Go z otwartym sercem jak był zdrowym ,wesołym psem ale rownież jak stał się psem starym i schorowanym.Dziękujemy za opiekę nad Wigo przez te wszystkie lata ,za opiekę w ostatnim czasie.Oczami wyobrażni widzimy jak wesoło podskakuje wśród innych psów,merdając ogonem,wąchając kwiaty,zioła,tropy zwierząt,przyjazny do wszystkich żywych stworzeń,tańczący sambę na powitanie.Pani Bożenka to wspaniala osoba kochająca zwierzęta a hotel ktory prowadzi to pełen ciepła i miłości dom dla psów i innych zwierząt.Dziękujemy,pozdrawiamy.

Kasia08:57, 12 sierpień, 2018

Sympatyczna pani, która o zachowaniu psów wie wszystko, wkłada całe serce w opiekę. Nasz pies był gościem hotelu już kilka razy i zawsze wracał zrelaksowany :) Co ważne, pieski nie siedzą cały czas w kojcach, tylko biegają po podwórku, gdzie zawsze jest czysto. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług pani Bożeny. Pozdrawiamy:)

Agnieszka17:36, 22 sierpień, 2018

Wszystkim poszukującym bezpiecznego miejsca dla swojego pieska polecamy "Hotel pod Lipami".
Pani Bożenka sprawi, że pupilek będzie czuł sie jak u siebie, zapewni profesjonalną i czułą opiekę.
Nasza Gizelka wróciła szczęśliwa I radosna.
GORĄCO POLECAMY

KubaCKP12:03, 24 sierpień, 2018

Super opieka, super miejsce, niesamowita właścicielka.
Pieski mają zapewnioną bardzo rzetelną i profesjonalną opiekę.
Bardzo polecam

Piotrek23:31, 24 sierpień, 2018

Najlepszy hotel dla psów z jakim kiedykolwiek miałem styczność.
Brawo i oby tak dalej :)

Dorota09:56, 20 listopad, 2018

Nasz pies korzysta z Hotelu od początku jego powstania. Bardzo dobrze czuje się u pani Bożenki. Widać, że właścicielka kocha te wszystkie zwierzaki. Polecam serdecznie. Krzywda naszym pupilom nigdy tam się nie stanie.

Helena11:32, 25 czerwiec, 2019

Pani Bożenko bardzo dziękuję za opiekę nad moim smutnym Jaskiem i gratuluję nagrody dla "Zasłużonego Krwiodawcy"

Jolanta14:15, 29 czerwiec, 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszym psiakiem w hotelu. Gdy go odbieraliśmy wesoło brykał na podwórku z kolegą. Widać,że dobrze się tam czuje. Właścicielka hotelu szczerze kocha zwierzęta a to najważniejszy plus hotelu. Pozdrawiam i dziękuję
Jolanta Cz.


Dodaj nowy wpis